
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ущільнення системи рульового управління (26x34x5/7) DAF LF 55; IVECO TRAKKER I; VOLVO FL, FM9 BE123C-F3BE3681D.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01020066B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
- Ціна: 82 ₴

