




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний перфоратор безщітковий 20В TAOE-RH22 TEXAС — це сучасний інструмент для будівельних і ремонтних робіт у приватному будинку або на об'єкті. Він поєднує потужність, мобільність і зручність використання.

Характеристики:
Живлення: Аккумулятор
Тип двигуна: Безщітковий
Акумулятор (В): 20В
Тип батареї: Li-Ion
Сила удару (Дж): 2.2
Кількість обертів (об/хв): 1500
Кількість ударів (уд/хв): 4500
Кількість режимів роботи: 4
Антивібраційна система: -
Тип патрона : SDS+
Підсвічування робочої зони: Має
Функція реверсу: Має
Швидкознімний патрон: -
Вага (кг): 1,4
Напруга акумулятора (В): 20
Тип акумулятора: Li-Ion
Ємність акумулятора (А/г): 6
Індикатор заряду батареї: Має
Захист від перегріву: Має
Захист від перерозряду: Має
Захист від короткого замикання: Має
Захист від перезаряду : Має
Характеристики зарядного пристрою : 1-4А 20В
В комплекті: батарея 6Аг та зарядний пристрій 2А
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.2 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 18 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 710 ₴




