




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Хід полотна (мм): 28
Частота ходу (хід/хв): 0-3000
Потужність (Вт): 1300
Глибина пропила у металі (мм): 10
Глибина пропила у дереві (мм): 165
Швидка заміна полотна: Має
Підсвічування робочої зони :Має
Маятниковий хід - Плавний запуск - Миттєва зупинка штока - Фіксатор кнопки увімкнення: Має
Стабілізація обертів -
Довжина мережевого кабелю (см): 300
Вага (кг): 2,9
Гарантія (міс): 36
Комплектация:
Шабельна пила: 1шт.
Полотно по дереву: 1шт.
Полотно по металу: 1шт.
Інструкція: Має
Гарантійний талон: Має
Хід полотна (мм): 28
Частота ходу (хід/хв): 0-3000
Потужність (Вт): 1300
Глибина пропила у металі (мм): 10
Глибина пропила у дереві (мм): 165
Швидка заміна полотна: Має
Підсвічування робочої зони :Має
Маятниковий хід - Плавний запуск - Миттєва зупинка штока - Фіксатор кнопки увімкнення: Має
Стабілізація обертів -
Довжина мережевого кабелю (см): 300
Вага (кг): 2,9
Гарантія (міс): 36
Комплектация:
Шабельна пила: 1шт.
Полотно по дереву: 1шт.
Полотно по металу: 1шт.
Інструкція: Має
Гарантійний талон: Має
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Розмір ходу полотна | 28 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу | 165 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 470 ₴



