




Болгарка електрична з регулятором і стабілізатором обертів на 125 мм 950Вт ТЕХАС TA-01-421 SPC
Плавний пуск
Плавний пуск зменшує навантаження на мережу при запуску. Немає ривка на початку роботи.
Дана функція дає переваги:
Інструмент не перевантажує мережу в момент запуску.
Відсутній ривок при запуску
Кількість оборотів поступово набираються.
Підтримка обертів під навантаженням.
Функція підтримки обертів захищає від перепадів швидкості, які можуть привести до механічного пошкодження диска або його руйнування. При виконанні робіт з матеріалом різної щільності кількість оборотів буде підтримуватися на стабільному рівні.
Регулювання оборотів
Кутова шліфувальна машина Тех.АС ТА-01-421SPC оснащена системою плавного регулювання обертів. Регулювання оборотів відбувається за допомогою покрокового зміни швидкості від 1 до 6. Таким чином користувач виставляє необхідну кількість обертів для виконання робіт по обробці металу.
Корпус
Кутова шліфувальна машина Тех.АС І-01-421SPC виготовлена з протиударного нековзкого пластика. Дана форма корпусу затребувана серед користувачів, яким необхідно виконувати роботи утримуючи УШМ однією рукою так і двома руками.
Характеристики
Модель:ТА-01-421SPC
Напруга мережі (В:) 230
Частота мережі (Гц): 50
Потужність (Вт): 950
Кількість обертів холостого ходу (об/хв): 3000-10000
Діаметр кола (мм): 125
Посадковий діаметр кола (мм): 22,2
Різьба шпинделя: М14
Плавне регулювання обертів: Так
Плавний пуск: Так
Довжина мережевого кабелю (см): 200
Вага (кг): 2
Гарантія (міс): 36
Комплектация:
Захисний кожух: Має
Додаткова рукоятка: Має
Інструкція: Має
Гарантійний талон: Має
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 485 ₴

