


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова ТЕХАС TAOE-S6BL 20В

Тип двигуна : Безщітковий
Напруга : 20В "ONE ENERGY"
Довжина шини : 6"/150мм
Система натягування ланцюга : Безключова
Швидкість холостого ходу : 5000об/хв
Макс. швидкість ланцюга : 13м/с
Об'єм масляного бака : 35мл
Вага : 1,3кг
Акумулятор і зарядне в комплекті не йдуть!!!, але їх можна знайти у нас каталозі, по посиланню зверху
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 150 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 5000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 35 мл |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 850 ₴

