

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кущоріз - ножиці акумуляторні TAOE-HT180 ТЕХАС 20В.
Довжина шини для кущів -- 18см
Довжина шини для трави -- 8см
Ширина зрізу насадкою для трави -- 13см
Довжина шини для кущів -- 18см
Довжина шини для трави -- 8см
Ширина зрізу насадкою для трави -- 13см
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 180 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 20 В |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 1 530 ₴

